سه شنبه 1 خرداد 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

برنامه تحقيقاتي كوتاه مدت به ميزباني موسسه سياست‌گذاري علوم و فناوري برگزار مي‌شود

  • شنبه 30 بهمن 1395
  • 1376

بر اساس اطلاع رسانی موسسه سياست‌گذاري علوم و فناوري (STEPI) كشور كره جنوبی، يك دوره تحقيقاتي كوتاه مدت به ميزباني مركز همكاري‌هاي بين‌المللي نوآوري موسسه استپي به مدت 2 تا 3 هفته و در2 نوبت برگزار مي‌شود.

بر اساس اطلاع رسانی موسسه سياست‌گذاري علوم و فناوري (STEPI) كشور كره جنوبی، يك دوره تحقيقاتي كوتاه مدت به ميزباني مركز همكاري‌هاي بين‌المللي نوآوري موسسه استپي به مدت 2 تا 3 هفته و در2 نوبت برگزار مي‌شود.

هدف از برگزاري اين دوره توسعه همكاري‌هاي بين‌المللي در حوزه سياست‌گذاري علم، فناوري و نوآوري از طريق فراهم كردن فرصت تحقيق و تبادل‌نظر براي محققين برجسته بين‌المللي علاقمند به تحقيق در اين حوزه در كشور كره جنوبي است.

علاقمندان مي‌توانند درخواست خود را ساليانه در دو نوبت ( نيمسال اول و نيمسال دوم سال) از طريق مديريت همكاري‌هاي بين‌الملل سازمان به مركز استپي ارسال كنند.

اين برنامه براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين دوره در نيمسال اول سال 2017 هستند هفته دوم ماه مي آغاز و در هفته چهارم همان ماه خاتمه مي‌يابد.

همچنين دوره مذكور براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين دوره در نيمسال دوم سال 2017 هستند هفته سوم اكتبر آغاز و در هفته اول ماه نوامبر به پايان مي‌رسد.

مهلت درخواست براي شركت در هر نيم‌سال به شرح ذيل است

-20 مارس 2017 : براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين برنامه در ماه مي 2017 هستند.

- 1 جولاي 2017 : براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين برنامه در ماه اكتبر 2017 هستند.

گفتني است شركت كنندگان در اين برنامه كمك هزينه‌اي برای اقامت، غذا و اياب و ذهاب محلي خود طبق مقررات موسسه استپي دريافت خواهند كرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به فراخوان پیوست و یا به وب سایت http://eng.stepi.re.kr مراجعه كنند.#

Short Bio(2017)

Application

[STPEI-IICC]Visiting Researcher Program_2017

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27