دوشنبه 4 تیر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

برگزاري کارگاه بين المللي کاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در آموزش، سلامت و کشاورزي

  • چهارشنبه 25 اسفند 1395
  • 2190
بر اساس اطلاع رسانی کمیسیون علوم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب (COMSATS) ، کارگاه بین المللی«کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش، سلامت و کشاورزی» طی تاریخ 22 - 24 خرداد 1396 (برابر با 12-14 ژوئن 2017) در کشور نیجریه برگزار خواهد شد.
این کارگاه بین المللی با حمایت کمیسیون علوم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب (COMSATS)، سازمان اسلامی فرهنگی، علمی، آموزشی (ISESCO)، آژانس ملی تحقیق و توسعه فضا (NASRDA)، شبکه بین اسلامی فناوری اطلاعات (INTI) برگزار خواهد شد.
هدف از این کارگاه تبادل اطلاعات در خصوص تاثیر فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) بر نوآوری در حوزه های آموزش، سلامت و کشاورزی و تاثیر آنها بر توسعه اجتماعی اقتصادی کشورهای اسلامی است.
اعضای هیئت علمی علاقمند به شرکت در این کارگاه، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به فایلهای پیوست مراجعه نمایند و تا پايان وقت اداري روز سه شنبه 24/12/1395درخواست خود را به مدیریت همکاریهای بین الملل و سازمانهای تخصصی اعلام نمایند. شایان ذكر است درصورت انتخاب فرد معرفی شده، هزینه‌ بليط رفت و برگشت، اقامت و اياب و ذهاب محلی توسط COMSATS پرداخت خواهد شد.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27