جمعه 28 دی 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

در مراسم اختتاميه نمايشگاه هفته پژوهش

لوح قدرداني به رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران اهدا شد

  • سه شنبه 5 دی 1396
  • 2026

در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملي كه از 22 تا 27 آذر 96 بر پا بود لوح قدرداني به رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران اهدا شد.

در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملي كه از 22 تا 27 آذر 96 بر پا بود لوح قدرداني به رئیس سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران اهدا شد.

 

به گزارش روابط عمومي، در هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن‌بازار از دكتر فتح‌اله مضطرزاده به نشانه قدرداني از همراهي در مسير شكوفايي اقتصاد دانش‌بنيان و مشاركت فعال در اين رويداد ملي تجليل و قدرداني شد.

لوح سپاس از سوي دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دکتر انور شلماشی، مديركل دفتر ارتباط با دانشگاه و صنعت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران به نمایندگی از طرف دکتر مضطرزاده اهدا شد.

گفتني است این لوح به پاس حضور فعال و مؤثر دست اندرکاران غرفه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران و ارائه دستاوردهای ارزشمند فناورانه از نظر کمی و کیفی، پاسخگویی و نیز عقد قراردادها و بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای تعریف شده ستاد هفته پژوهش اهدا شده است.

همچنین در این نمایشگاه با اهدای لوحی از طرف ستاد هفته پژوهش از مشارکت فعال سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در برگزاری این رویداد ملی قدردانی شد.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27