دوشنبه 26 آذر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

بازديد رئيس اداره كل تجهيزات پزشكي كشور

  • یکشنبه 24 دی 1396
  • 1952

پيش از ظهر امروز دكتر مضطرزاده ميزبان مشاور وزير بهداشت و رئيس كل تجهيزات پزشكي كشور بود.

پيش از ظهر امروز دكتر مضطرزاده ميزبان مشاور وزير بهداشت و رئيس كل تجهيزات پزشكي كشور بود.

به گزارش روابط عمومي، در نشست مشترك دكتر رضا مسائلي با رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران از دستاوردهاي پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات و گروه مهندسي پزشكي بازديد به عمل آمد و زمينه‌هاي همكاري‌هاي مشترك طرفين بررسي شد.

دكتر مضطرزاده، با اشاره به فعاليت‌هاي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در حوزه پزشكي و مهندسي پزشكي و همچنين ايجاد مركز بين‌المللي تحقيقات پزشكي پروفسور سميعي گفت: همكاري اداره كل تجهيزات پزشكي در راه‌اندازي اين مركز بسيار مؤثر و راه‌گشا است.

وي همچنين تصريح كرد: اگر بتوانيم در اين مسير درست قدم برداريم و زيرساخت‌هاي لازم را فراهم كنيم مي‌توانيم در كنار شركت‌هاي مطرح خارجي در زمينه پزشكي فعاليت و حتي رقابت كنيم.

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران با اشاره به توانمندي‌هاي اين سازمان در حوزه‌هاي پزشكي و مهندسي پزشكي آمادگي خود را جهت ايجاد مراكزي در اين زمينه اعلام كرد.

دكتر مسائلي نيز با ابراز خرسندي از بازديد انجام شده و نيز توانمندي‌هاي سازمان در اين زمينه آمادگي و تمايل آن اداره كل را در زمينه‌هاي مختلف تحقيقات پزشكي با سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران اعلام كرد.

وي برگزاري جلسات ديگري با حضور فعالان و شركت‌هاي توليدكننده مواد و تجهيزات پزشكي را براي بررسي دقيق‌تر زمينه‌هاي همكاري خواستار شد.

 

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27